Taksikart sistem ayrıntıları...

TAKSİKART Sistemi; Bursa ile dünyayı kalite odaklı bir sistemde buluşturarak şehrimizden ürün, hizmet alan ve sunan kişi ve kurumların şehrimizdeki ve ülkemizdeki özel ihtiyaçlarının nitelikli TAKSİKART çözüm ortakları tarafından karşılanmasını hedeflemektedir.

AMAÇ : Seçkin, nitelikli yerli ve yabancı TAKSİKART üyelerinin 7 / 24 Türkçe, Almanca ve İngilizce online hizmet veren Çözüm merkezimize ilettikleri acil, kısa ve uzun vadeli yardım taleplerini, Kaliteye önem veren, sorumluluk sahibi, dürüst ve yeniliklere açık işyerleri aracılığı ile yerelden genele, sonrasında ise evrensele ulaşarak yerine getirmek...
KAPSAM : Hizmet kapsamına üyelerin ihtiyaçları doğrultusunda meşru tüm hizmet talepleri ve hizmet yöreleri dahil edilmektedir. Hizmet alacak ve verecek kişilerde herhangi bir sınırlama bulunmamakla birlikte sistemden yararlanan herkesin sistemin gelişmesi amacıyla katkıda bulunması hedeflenmektedir.

SİSTEM BİLGİSİ : Yurtdışında bu hizmetler kademeli şekilde hazırlanan yıllık aidatlar ile verilmekte olup kapsamı genişledikçe üye aidatı yükselmektedir. TAKSİKART çalışmasını benzerlerinden ayıran en önemli özellikler hizmet çeşitliliği ve kullanılmayan hizmetler için ödeme yapılmamasıdır. Aidata dayalı üyelik sistemlerinde bir kişi unutkanlığı nedeniyle defalarca çilingir hizmeti talebinde bulunurken bir başkası yıllarca bu hizmete ihtiyaç duymamakta, ancak hizmet kalemleri içinde yeralması nedeniyle bu yük tüm üyelerce paylaşılmaktadır. O nedenle aidatlar artmakta ve üst sınıfa hitap eder hale gelmektedir. Ekonomik paketlerde ise çok net kısıtlamalar bulunmakta olup masraflara belli oranlarda katılım bedeli talep edilmektedir. Sınırsız verilen hizmetlerde ise yıllık ücretler ülkemiz gelir seviyesinin oldukça üzerindedir.

Bu bilgilerden anlaşılacağı gibi TAKSİKART tüm bu hizmetleri veren bir şirketten ziyade üyelerinin bu hizmetlere en çabuk, koordineli, hesaplı şekilde ulaşmasını sağlayan ve üyelerine maddi yük getirmeyen bir sistemdir.

Sosyal Medyada Paylaş

UA-40228768-1